Top

Gimtadieniai / šventės

Gimtadieniai / šventės

Gimtadienis – tai pati smagiausia šventė vaikui. Norisi, kad kiekvienas gimtadienis būtų kupinas gražių, nepamirštamų įspūdžių. Kasmet daraisi vis didesnis, vyresnis. Kiekvieni metai atneša naujų norų, idėjų, pomėgių.
Mūsų tiklsas – kad kiekvienas, pas Mus švenčiantis gimtadienį, liktų nustebintas įdomia programa, linksmu laiku su personažais. Taip pat, kad vaikui ir jo draugams ši šventė būtų ne tik pramoginė, bet ir proga savo pomėgį paversti tos dienos tema. Kiekvienas galės save išbandyti įdomiose rungtyse ieškant lobio su Piratais ir Piratėm, išreikšti save kūrybinėse dirbtuvėlėse – „Aš menininkas“, išmokti linksmų triukų su Klounu, patikėti stebuklais su Fėjomis ir Princesėmis. Išbandyti savo tvirtumą žengiant koja kojon Kareivių ritmu, tapti karaoke žvaigžde su vienu iš mūsų personažų, ir dar daug įvairiausių linksmybių patirti Čia pas mus!
Išgirsti dar negirdėtą, pamatyti dar nematytą!
Dauguma vaikų labai mėgsta piešinius ant veido. Turbūt todėl, kad tai gana paprastas būdas pačiam tapti mėgstamu gyvūnėliu ar pasakos herojumi… Jei norite pačių gražiausių gyvų dekoracijų šventėje – papuoškite laimingus vaikų veidus! Drugelis, tigras, piratas,snaigė, erelis princesė ir daug kitų spalvotų, Jūsų vaikučių mylimų personažų.
Pradžiuginkite vaikus užsakydami PIEŠIMO ANT VEIDO paslaugą. Mūsų animatoriai – papuoš mažuosius jų mėgstamiausiais piešiniais.
Piešti ant vaiko veido nėra taip paprasta. Norint sukurti gražų piešinį, reikia mokėti sutelkti vaiko dėmesį bent 10-čiai – 15-kai minučių, žinoti saugaus piešimo bei spalvų maišymo taisykles, išmanyti veido dažų specifiką. Todėl, neįgudusiam piešėjui tą padaryti būna gana sunku.
Šią pramogą rekomenduojame užsakyti vaikams nuo 3 metų. Piešti ant veido galima ir suaugusiems. Tai puiki pramoga, papildanti bet kokią žaismingą šventę.

KAIP UŽSAKYTI ŠVENTĘ?

Kad galėtume priimti Jūsų užsakymą, pirmiausia turime gauti Jūsų užklausą renginiui.
Pateikti užklausą galite paskambinę mums tel. 867 287718 , arba parašę el.paštu: aviliukas@yahoo.com ir suderinę pageidaujamo renginio detales su mūsų darbuotoju.

Gavę Jūsų užklausą, atsižvelgdami į pageidaujamo renginio detales, mes parinksime labiausiai tinkamą aktorių (-ius) bei patikrinsime, ar tuo metu jis (jie) yra laisvas(-i) ir ar tuo metu turėsime reikalingo personažo kostiumą.
Prašome Jūsų būti kantriems, jei mūsų atsakymas šiek tiek užtruks. Į visas užklausas atsakome eilės tvarka. Mes susisieksime su Jumis per 24 valandas nuo užklausos gavimo. Jei negausite mūsų žinutės ar skambučio darbo dieną per 24 valandas nuo užklausos pateikimo, skambinkite tel. 8 67 287718  arba rašykite el. paštu aviliukas@yahoo.com.
Visi klientų užsakymai administruojami darbo dienomis nuo 9.00 iki 20.00 val.

Jūsų užsakymas bus galutinai priimtas tuomet, kai gausite mūsų užsakymo patvirtinimą su tikslia paslaugos kaina (el. paštu, sms žinute ar telefono skambučiu) ir apmokėsite už renginį visą sumą arba  pusę užsakymo sumos, kaip avansinį mokestį. Jūsų mokėjimas patvirtins, kad nurodytos užsakymo sąlygos jums tinka, ir kad Jūs tikrai užsakote mūsų paslaugas.

Susirgus vaikui, programą galima atidėti. Šiuo atveju rašykite mums el. paštu : aviliukas@yahoo.com  arba skambinkite aukščiau nurodytais telefonais

 • I -V Gimtadieniai (2,5 val.) 250 Eur.
 • VI – VII Gimtadieniai (3 val.) 350 Eur.
 • Papildoma valanda 50 Eur.
 • Švenčių dekoravimas – kaina sutartinė
 • Piešimas ant veidukų 1 val. 90 Eur
  (po 10 min. vaikui, jei piešinys sudėtingesnis , gali užtrukti ir ilgiau) 
  Piešimas ant veidukų 1,5 val. 130 Eur
 • Piešimas ant veidukų  2 val. 160 Eur.
  Papildoma valanda pagal susitarimą
  (Užsakius kartu su kita mūsų programa, piešimo ant veido paslaugai taikysime 10% nuolaidą.)

Kiekvienas vaikas skirtingai kuria džiaugsmą šiame pasaulyje. Kiekvieną dieną…