Top

Gimtadieniai „Aviliuke“ !

Gimtadienis – tai pati smagiausia šventė vaikui. Norisi, kad kiekvienas gimtadienis būtų kupinas gražių, nepamirštamų įspūdžių. Kasmet daraisi vis didesnis, vyresnis. Kiekvieni metai atneša naujų norų, idėjų, pomėgių.

Mūsų tiklsas – kad kiekvienas, pas Mus švenčiantis gimtadienį, liktų nustebintas įdomia programa, linksmu laiku su personažais. Taip pat, kad vaikui ir jo draugams ši šventė būtų ne tik pramoginė, bet ir proga savo pomėgį paversti tos dienos tema. Kiekvienas galės save išbandyti įdomiose rungtyse ieškant lobio su Piratais ir Piratėm, išreikšti save kūrybinėse dirbtuvėlėse – „Aš menininkas“, išmokti linksmų triukų su Klounu, patikėti stebuklais su Fėjomis ir Princesėmis. Išbandyti savo tvirtumą žengiant koja kojon Kareivių ritmu, tapti karaoke žvaigžde su vienu iš mūsų personažų, ir dar daug įvairiausių linksmybių patirti Čia pas mus!
Išgirsti dar negirdėtą, pamatyti dar nematytą!

Dauguma vaikų labai mėgsta piešinius ant veido. Turbūt todėl, kad tai gana paprastas būdas pačiam tapti mėgstamu gyvūnėliu ar pasakos herojumi… Jei norite pačių gražiausių gyvų dekoracijų šventėje – papuoškite laimingus vaikų veidus! Drugelis, tigras, piratas,snaigė, erelis princesė ir daug kitų spalvotų, Jūsų vaikučių mylimų personažų.

Pradžiuginkite vaikus užsakydami PIEŠIMO ANT VEIDO paslaugą. Mūsų animatoriai – papuoš mažuosius jų mėgstamiausiais piešiniais.

Piešti ant vaiko veido nėra taip paprasta. Norint sukurti gražų piešinį, reikia mokėti sutelkti vaiko dėmesį bent 10-čiai – 15-kai minučių, žinoti saugaus piešimo bei spalvų maišymo taisykles, išmanyti veido dažų specifiką. Todėl, neįgudusiam piešėjui tą padaryti būna gana sunku.

Šią pramogą rekomenduojame užsakyti vaikams nuo 3 metų. Piešti ant veido galima ir suaugusiems. Tai puiki pramoga, papildanti bet kokią žaismingą šventę.

Kas vyks piešimo ant veido metu?

Atvykęs į šventę animatorius smagaus žaidimo pagalba, pirmiausia susipažins su vaikais, kartu aptars, kokio piešinio ant veido norės kiekvienas vaikas. Jeigu piešimo ant veido metu vaikai nedalyvauja programoje, piešdamas ant vaiko veido, animatorius kartu bendrauja ir su visais vaikais. Tuo atveju, jei piešimo ant veido programa užsakoma kartu su kita programa, piešėjas ant veido prisitaiko prie vykstančios programos ir stengiasi kuo mažiau blaškyti vaikų dėmesį, kad šie galėtų dalyvauti programoje.

Piešimo ant veido trukmė

Įprasta programos trukmė – 1 val. Per šį laiką, priklausomai nuo piešinių sudėtingumo, animatorius gali išpiešti nuo 4 iki 8 veidukų. Jeigu šventėje dalyvaus daugiau vaikų arba jei norite, jog animatorius ant veido pieštų sudėtingus piešinius, prireiks ilgesnės programos. Jeigu iš anksto žinote, kokius piešinius turės piešti animatorius, nurodykite tai pateikiant užsakymą. Tokiu atveju mes iš anksto paskaičiuosime, kiek maždaug truks programa.

NAUJOS PROGRAMOS GIMTADIENIO ŠVENTEI

Karoliukų vėrimas – papuošalų gamyba Rankdarbiai ir vėl madingi, juk Lietuva yra darbščių ir kūrybingų žmonių kraštas. Siūlome šia nuostabia ir kūrybinga veikla paįvairinti jūsų gimtadienio šventes. Rankdarbių nauda akivaizdi – jie atpalaiduoja, ramina, šalina įtampą, stresą. Amžiaus ar lyties limito čia nėra. Tiek moterys, vyrai ieško savirealizacijos po sunkios darbo dienos. Vaikai po užimtos ir varginančios dienos mokyklose, studentai po paskaitų. Papuošalų gamyba ar tiesiog karoliukų vėrimas – karoliukų vėrimas, auskarų, sagių gamyba naudojant įvairias dekoravimo technikas. Tai yra įdomi veikla įvairaus amžiaus žmonėms nuo vaikų iki senjorų, . Karoliukų vėrimas skatina vaizduotę, atpalaiduoja, taip pat moko sutelkti dėmesį, lavina rankų motoriką bei išesmės yra labai smagus užsiėmimas.
Kūryba labai svarbi žmonių gyvenime, tą sparčiai įrodinėja mokslininkai.
​Užsisakykite pas mus atpalaiduojančią , kūrybišką, vaizduotę lavinančią ir smagią pramogą savo gimtadieniui, mergvakariui ar pamokai.
Kūryba labai svarbi ir naudinga, kurdamas žmogus atsipalaiduoja, pamiršta kasdieninius rūpesčius. Tad leiskite laisvalaikį naudingai, išnaudokite ilgus ir jaukius žiemos vakarus kūrybai. Skatinkite savo vaikus kurti ir kurkite patys! Pažadinkite kūrėją savyje !
Tai padaryti padės mūsų mokytoja Emilija.

Kainos:  
iki 5 žmonių grupelė – 35 €
6 – 8 žmonių grupelė – 50 €
9 – 12 žmonių grupelė – 65 €
Visos darbo priemonės,  įrankiai ir medžiagos įskaičiuotos.

Virtualios realybės pramogos

Norim su Jumis pasidalinti nauja pramoga. Tai visai neseniai pasirodžiusi, galingiausia ir toliausiai techniškai pažengusi virtualios realybės žaidimų ir ne tik, sistema.Tai tinka įvairaus amžiaus žmonių šventėms, nuo vaiko iki senjoro! Pasikviesk mus į gimtadienį,išleistuves, draugų susibūrimus, mergvakarius,bernvakarius. Švęsk gimtadienį kartu!
Mes su visa įranga galime atvykti bet kur.
Mes jus kviečiame pasivaikščioti po atokiausius žemės kampelius. Užkopkite į aukščiausius kalnus ir lyskite į siauriausius urvus. Visos mūsų siūlomos virtualios kelionės jus nuneš į realiai žemėje egzistuojančias didingas gamtos kerteles, į kurias, ne bet kas drįsta užsukti.

Mes jums siūlome tapti pilies gynėju. Griebkite į rankas lanką ir pasitelkę savo taiklumą apginkite vartus. Jus puls milžiniška barbarų armija apsiginklavusi kardais, kirviais, skydais ir šalmais, o jums liks naudotis savo ištikimu lanku, alyvos katilais ir degančiomis strėlėmis.

Vienas iš aštriausių potyrių virtualios realybės žaidimų, po kurio linksta kojos, o tyliausi žaidėjai pradeda klykauti keliomis oktavomis aukščiau. Ir net jei esate ypatingai tvirtas, visu greičiu leistis slidėmis nuo kalno nemenka pramoga. Atsistumiate lazdomis nuo sniego ir mėgindamas neužbaigti kelionės pusnyje ar apkabinus eglę čiuožiate kuo toliau.

Ar esate mėginę piešti ore? Mes siūlome jums tai išbandyti. Netradicinė drobė laukia netradicinių pieštukų. Naudokite šviesą, ugnį, vaivorykštes ar net elektrą kaip dažus. Piešimo metu laikas tarsi sustoja, o aplinkinis pasaulis dingsta. Jei jaudinatės, kad nemokate piešti, mes jums sakome, kad niekas dar nėra piešęs ore, todėl kas trukdo pabandyti?
Tai, ir dar daugiau galite išbandyti kartu su mumis.
Daugiau informacijos galime suteikti: vaikustudija@yahoo.com

Kainos:

1 val. – 50 eur.
2 val. – 100 eur.
Papildoma valanda 50 eur
Visa diena iki 12 val. – 400 eur.
Rekomenduojame vienam žmogui skaičiuoti mažiausiai 10 min.
Nuoroda į video : http://sendvid.com/rdnlqw9v

Kaip užsisakyti gimtadienio programą?

Kad galėtume priimti Jūsų užsakymą, pirmiausia turime gauti Jūsų užklausą renginiui.
Pateikti užklausą galite paskambinę mums tel. 867 287718, arba parašę el.paštu: aviliukas@yahoo.com ir suderinę pageidaujamo renginio detales su mūsų darbuotoju.

Nedelskite pateikti užklausos, mat likus nedaug laiko iki šventės  vedantieji dažnai būna užimti.

Gavę Jūsų užklausą, atsižvelgdami į pageidaujamo renginio detales, mes parinksime labiausiai tinkamą aktorių (-ius) bei patikrinsime, ar tuo metu jis (jie) yra laisvas(-i) ir ar tuo metu turėsime reikalingo personažo kostiumą.
Prašome Jūsų būti kantriems, jei mūsų atsakymas šiek tiek užtruks. Į visas užklausas atsakome eilės tvarka. Mes susisieksime su Jumis per 24 valandas nuo užklausos gavimo. Jei negausite mūsų žinutės ar skambučio darbo dieną per 24 valandas nuo užklausos pateikimo, skambinkite tel. 8 67 287718  arba rašykite el. paštu aviliukas@yahoo.com.
Visi klientų užsakymai administruojami darbo dienomis nuo 9.00 iki 20.00 val.

Jūsų užsakymas bus galutinai priimtas tuomet, kai gausite mūsų užsakymo patvirtinimą su tikslia paslaugos kaina (el. paštu, sms žinute ar telefono skambučiu) ir apmokėsite už renginį visą sumą arba 25,00 € avansinį mokestį. Jūsų mokėjimas patvirtins, kad nurodytos užsakymo sąlygos jums tinka, ir kad Jūs tikrai užsakote mūsų paslaugas.

Susirgus vaikui, programą galima atidėti. Šiuo atveju rašykite mums el. paštu : aviliukas@yahoo.com  arba skambinkite aukščiau nurodytais telefonais. 

Kainos

  • I -V Gimtadieniai (2,5 val.) 100 Eur.
  • VI – VII Gimtadieniai (3 val.) 125 Eur.
  • Papildoma valanda 30 Eur.
  • Švenčių dekoravimas – kaina sutartinė
  • Piešimas ant veidukų 1 val. 65 Eur
   (po 10 min. vaikui, jei piešinys sudėtingesnis , gali užtrukti ir ilgiau) 
   Piešimas ant veidukų 1,5 val. 95 Eur
  • Piešimas ant veidukų  2 val. 115 Eur.
   Papildoma valanda pagal susitarimą
   (Užsakius kartu su kita mūsų programa, piešimo ant veido paslaugai taikysime 10% nuolaidą.)

 

 • Personažo programa iki 12 vaikų grupei 1 – 1,5 val. 70 Eur
  Papildoma valanda 50 Eur
  (Jeigu norite įspūdingesnės programos, ar programoje dalyvauja daugiau nei 12 vaikų, arba vaikų amžius yra labai skirtingas, tam, kad galėtume užtikrinti jos kokybę, mes labai rekomenduojame užsakyti dviejų personažų programą.)
 • Dviejų personažų programa iki 24 vaikų grupei 1 -1,5 val. 150 Eur
  Papildoma valanda 100 Eur.